Lifestyle Quiz

*Wypełnij wymagane pola

Opowiedz nam o sobie

* Pole wymagane

* Pole wymagane

* Pole wymagane

* Pole wymagane

* Pole wymagane

* Pole wymagane

* Pole wymagane

Twoje BMI

0
normalne

* Pole wymagane

* Pole wymagane

Maksymalne zalecane tempo redukcji wagi to 2 kg miesięcznie

* Pole wymagane

Jest to zbilansowany program żywieniowy zawierający wszystkie niezbędne składniki pokarmowe, niezbędne witaminy i minerały w optymalnych ilościach i proporcjach. Jest on przeznaczony dla osób, które pragną prawidłowo się odżywiać dbając jednocześnie o swoje zdrowie i figurę. Dieta zbilansowana jest programem dietetycznym tworzonym zgodnie z najnowszymi zaleceniami naukowymi. Poprzez niezwykle urozmaicone i smaczne przepisy zapewni ona zdrowy a jednocześnie niezwykle smaczny sposób odżywiania na co dzień. Może być stosowana w prewencji chorób cywilizacyjnych, jako dieta redukcyjna oraz jako dieta optymalna dla utrzymania zdrowia i masy ciała.

W jadłospisie znajdziesz codziennie duże ilości warzyw i owoców, pełnoziarniste produkty zbożowe, nabiał, chude mięso i ryby, nasiona roślin strączkowych, orzechy i pestki. Wszystkie przepisy są niezwykle starannie dopracowane, aby dieta była urozmaicona i niezwykle smaczna.

Przykładowy jadłospis diety zbilansowanej:

Śniadanie: Owsianka z orzechami włoskimi, jabłkiem i cynamonem

II śniadanie: Sałatka z kurczakiem, gruszką i czarną soczewicą

Obiad Dorsz z puree z marchii z zielonym groszkiem

Podwieczorek: Pudding czekoladowy z kaszy jaglanej z prażonymi migdałami

Kolacja: Pasta z soczewicy z suszonymi pomidorami, ziołami i nasionami słonecznika

Jest to program żywieniowy eliminujący z jadłospisu mięso, ryby i ich przetwory. W diecie znajduje się natomiast nabiał i jaja. Dieta wegeteriańska została opracowana tak, aby zawierać wszystkie niezbędne składniki pokarmowe oraz witaminy i minerały w optymalnych ilościach i proporcjach. W jadłospisie produkty pochodzenia zwierzęcego zostały zastąpione nasionami roślin strączkowych oraz produktami fermentowanymi takimi jak tofu. W programie znajdują się także mleka i napoje roślinne. Program wegetariański oparty został na produktach wysokiej jakości polecanych przez specjalistów z dziedziny dietetyki i przeznaczony jest dla osób, które pragną prawidłowo się odżywiać dbając jednocześnie o swoje zdrowie i figurę. Dieta wegetariańska jest programem dietetycznym tworzonym zgodnie z najnowszymi zaleceniami naukowymi. Poprzez niezwykle urozmaicone i smaczne przepisy zapewni ona zdrowy a jednocześnie niezwykle smaczny sposób odżywiania na co dzień. Może być stosowana w prewencji chorób cywilizacyjnych, jako dieta redukcyjna oraz jako dieta optymalna dla utrzymania zdrowia i masy ciała. Dieta wegetariańska jest programem stworzonym z myślą o osobach, które z powodów zdrowotnych lub indywidualnych rezygnują ze spożywania mięsa zwierząt i ryb.

W jadłospisie znajdziesz codziennie duże ilości warzyw i owoców, pełnoziarniste produkty zbożowe, nabiał, jaja, pestki, orzechy i nasiona roślin strączkowych. Wszystkie przepisy są niezwykle starannie dopracowane, aby dieta była urozmaicona i niezwykle smaczna.

Jest to program żywieniowy eliminujący z jadłospisu produkty pochodzenia zwierzęcego: mięso, ryby i ich przetwory, a także nabiał i jaja. Dieta wegańska została opracowana tak, aby zawierać wszystkie niezbędne składniki pokarmowe. W jadłospisie produkty pochodzenia zwierzęcego zostały zastąpione nasionami roślin strączkowych oraz produktami fermentowanymi takimi jak tofu. W programie znajdują się także mleka i napoje roślinne zastępujące tradycyjny nabiał mleczny. Program wegański oparty został na produktach wysokiej jakości polecanych przez specjalistów z dziedziny dietetyki i przeznaczony jest dla osób, które pragną prawidłowo się odżywiać dbając jednocześnie o swoje zdrowie i figurę. Dieta wegańska jest programem dietetycznym tworzonym zgodnie z najnowszymi zaleceniami naukowymi. Poprzez niezwykle urozmaicone i smaczne przepisy zapewni ona zdrowy a jednocześnie niezwykle smaczny sposób odżywiania na co dzień. Może być stosowana w prewencji chorób cywilizacyjnych, jako dieta redukcyjna oraz jako dieta optymalna dla utrzymania zdrowia i masy ciała dla osób, które z powodów zdrowotnych lub indywidualnych rezygnują ze spożywania produktów zwierzęcych.

W jadłospisie znajdziesz codziennie duże ilości warzyw i owoców, pełnoziarniste produkty zbożowe, nasiona roślin strączkowych, orzechy i pestki oraz roślinne napoje i mleka. Wszystkie przepisy są niezwykle starannie dopracowane, aby dieta była urozmaicona i niezwykle smaczna.

Dieta Bezglutenowa to zbilansowany plan dietetyczny eliminujący produkty zawierające gluten. Produkty te zostały zastąpione jedynie naturalnymi, pełnowartościowymi produktami, takimi jak naturalnie bezglutenowe zboża (proso, gryka, amarantus, ryż, czy komosa ryżowa). Jest on przeznaczony dla osób, które pragną prawidłowo się odżywiać dbając jednocześnie o swoje zdrowie i figurę. Dieta Bezglutenowa jest programem dietetycznym stworzonym dla osób, które odczuwają dolegliwości po produktach zawierających gluten, spowodowane przez nietolerancje i alergie pokarmowe, czy chorobę trzewną. Może być stosowana w nadwrażliwościach pokarmowych przebiegających z zaburzeniami flory jelitowej oraz zespole nieszczelności jelit. Poprzez niezwykle urozmaicone i smaczne przepisy zapewni ona zdrowy a jednocześnie niezwykle smaczny sposób odżywiania na co dzień. Może być stosowana w prewencji chorób cywilizacyjnych, jako dieta redukcyjna oraz jako dieta optymalna dla utrzymania zdrowia i masy ciała.

W jadłospisie znajdziesz codziennie duże ilości warzyw i owoców, naturalnie bezglutenowe produkty zbożowe, nasiona roślin strączkowych, orzechy, pestki oraz nabiał roślinny i zwierzęcy. Wszystkie przepisy są niezwykle starannie dopracowane, aby dieta była urozmaicona i niezwykle smaczna.

Dieta Beznabiałowa to zbilansowany plan dietetyczny eliminujący produkty mleczne. Produkty te zostały zastąpione roślinnymi napojami, takimi jak np. mleczko kokosowe, ryżowe czy migdałowe oraz fermentowanymi produktami sojowymi, takimi jak tofu. Jest on przeznaczony dla osób, które pragną prawidłowo się odżywiać dbając jednocześnie o swoje zdrowie i figurę. Dieta bez nabiału jest programem dietetycznym stworzonym dla osób, które odczuwają dolegliwości po produktach mlecznych spowodowanymi nietolerancjami i alergiami pokarmowymi. Może być stosowana w nadwrażliwościach pokarmowych przebiegających z zaburzeniami flory jelitowej oraz zespole nieszczelności jelit, a także w zakażeniach grzybicznych. Poprzez niezwykle urozmaicone i smaczne przepisy zapewni ona zdrowy a jednocześnie niezwykle smaczny sposób odżywiania na co dzień. Może być stosowana w prewencji chorób cywilizacyjnych, jako dieta redukcyjna oraz jako dieta optymalna dla utrzymania zdrowia i masy ciała.

W jadłospisie znajdziesz codziennie duże ilości warzyw i owoców, pełnoziarniste produkty zbożowe, nasiona roślin strączkowych, orzechy, pestki oraz nabiał roślinny. Wszystkie przepisy są niezwykle starannie dopracowane, aby dieta była urozmaicona i niezwykle smaczna.

Jest to program żywieniowy o obniżonej zawartości węglowodanów w diecie na rzecz zdrowych tłuszczy roślinnych i zwierzęcych. Jest on przeznaczony dla osób, które pragną uzyskać szybszą redukcję masy ciała, a także dla osób z zaburzeniami gospodarki insulinowej, takich jak cukrzyca, czy insulinooporność. W diecie niskowęglowodanowej obniżony został udział cukrów prostych, na rzec produktów dostarczających węglowodany złożone o niskim indeksie glikemicznym. Dania komponowane są tak, aby nie wywierały znaczącego wpływu na wyrzuty cukru w surowicy, aby ich ładunek glikemiczny był jak najniższy. Może być także stosowana w prewencji i dietoterapii chorób cywilizacyjnych, w szczególności cukrzycy i zespołu metabolicznego jako dieta redukcyjna oraz jako dieta optymalna dla utrzymania zdrowia i masy ciała.

W jadłospisie znajdziesz codziennie duże ilości warzyw, mięs i ryb, pełnoziarniste produkty zbożowe, nabiał, chude mięso i ryby, nasiona roślin strączkowych, orzechy i pestki, zdrowe tłuszcze roślinne. Wszystkie przepisy są niezwykle starannie dopracowane, aby dieta była urozmaicona i niezwykle smaczna.

Dieta wysokobiałkowa jest to program żywieniowy o zwiększonej zawartości białka na rzecz węglowodanów prostych i tłuszczu. Jest on przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, wykonujących dodatkową aktywność ruchową które pragną prawidłowo się odżywiać dbając jednocześnie o swoje zdrowie i figurę. Dieta wysokobiałkowa jest programem dietetycznym stworzonym szczególnie dla osób, które wykonują aktywność ruchową o charakterze siłowym. Może być także stosowana w okresach redukcji tkanki tłuszczowej. Poprzez niezwykle urozmaicone i smaczne przepisy zapewni ona zdrowy a jednocześnie niezwykle smaczny sposób odżywiania na co dzień. Może być stosowana w prewencji chorób cywilizacyjnych, jako dieta redukcyjna oraz jako dieta optymalna dla utrzymania zdrowia i masy ciała.

W jadłospisie znajdziesz codziennie duże ilości warzyw i owoców, mięso, ryby, jaja, pełnoziarniste produkty zbożowe, nabiał, chude mięso i ryby, nasiona roślin strączkowych, orzechy i pestki. Wszystkie przepisy są niezwykle starannie dopracowane, aby dieta była urozmaicona i niezwykle smaczna.

Dieta Naturalna to zbilansowany plan dietetyczny eliminujący produkty zawierające gluten oraz nabiał. Produkty te zostały zastąpione jedynie naturalnymi, pełnowartościowymi produktami, takimi jak naturalnie bezglutenowe zboża (proso, gryka, amarantus, ryż, czy komosa ryżowa) oraz roślinne mleka i napoje, np. mleczko kokosowe, ryżowe czy migdałowe. Jest on przeznaczony dla osób, które pragną prawidłowo się odżywiać dbając jednocześnie o swoje zdrowie i figurę. Dieta Naturalna jest programem dietetycznym stworzonym dla osób, które odczuwają dolegliwości po produktach mlecznych oraz tych zawierających gluten, spowodowane przez nietolerancje pokarmowe. Może być stosowana w nadwrażliwościach pokarmowych przebiegających z zaburzeniami flory jelitowej oraz zespole nieszczelności jelit, a także w zakażeniach grzybicznych. Jest to także odpowiedni wybór w chorobach o podłożu autoimmunologicznym. Poprzez niezwykle urozmaicone i smaczne przepisy zapewni ona zdrowy a jednocześnie niezwykle smaczny sposób odżywiania na co dzień. Może być stosowana w prewencji chorób cywilizacyjnych, jako dieta redukcyjna oraz jako dieta optymalna dla utrzymania zdrowia i masy ciała. 

W jadłospisie znajdziesz codziennie duże ilości warzyw i owoców, naturalnie bezglutenowe produkty zbożowe, nasiona roślin strączkowych, orzechy, pestki oraz nabiał roślinny. Wszystkie przepisy są niezwykle starannie dopracowane, aby dieta była urozmaicona i niezwykle smaczna.

* Pole wymagane

* Pole wymagane

* Pole wymagane

Lifestyle Quiz

Poniżej wprowadź informacje dotyczące Twojego Partnera

* Pole wymagane

* Pole wymagane

* Pole wymagane

* Pole wymagane

* Pole wymagane

* Pole wymagane

Twoje BMI

0
normalne