FAQ

Przejrzyj najczęsciej zadawane pytania

Pytanie 1

Czym jest dieta Greencook?

Odpowiedź

Dieta Greenqook to specjalnie stworzony dla Ciebie, odpowiednio zbilansowany jadłospis uwzględniający twoje upodobania żywieniowe oraz potrzeby. Z greenqook możesz zredukować lub utrzymać wagę ale również w łatwy sposób zmienić nawyki żywieniowe. Przepisy jakie dla Ciebie stworzyliśmy zgodne są z zaleceniami dietetycznymi, zróżnicowane, łatwe w przygotowaniu a przede wszystkim smaczne i zdrowe. Po wypełnieniu specjalnie przygotowanego life quiz oraz opłaceniu wybranego pakietu otrzymasz nieograniczony dostęp do odpowiednio przygotowanej diety online poprzez komputer, laptop jak również poprzez smartfon, dzięki aplikacji mobilnej Greenqook. Dzięki Greenqook możesz analizować swoje parametry na bieżąco, robić łatwo i szybko zakupy dzięki wygenerowanej liście zakupów a aplikacja mobilna przypomni o kolejnym posiłku!

Pytanie 2

Jak zamówić dietę?

Odpowiedź

Wypełnij specjalnie przygotowany dla Ciebie life quiz i pozwól nam Cię bliżej poznać. Dobierzemy odpowiednią dietę, która w pełni Cię usatysfakcjonuje. Nie znalazłeś tego czego szukasz? Skontaktuj się z nami!

Pytanie 3

Jak opłacić dietę?

Odpowiedź

Po wypełnieniu quizu i akceptacji wyborze jednego z planów abonamentu, możesz opłacić dostęp do Twojej diety natychmiastowo poprzez przelew online (Dotpay), kartą kredytową lub tradycyjny przelew bankowy.

Pytanie 4

Czy dieta Greencook jest odpowiednia dla mnie?

Odpowiedź

Stworzyliśmy kilka rodzajów diet, uwzględniających różnego rodzaju schorzenia, upodobania, czas przygotowania jak również chęć zmiany nawyków żywieniowych. Pełny dostęp do wybranego pakietu umożliwia Ci w sposób dowolny zarządzać wybraną dietą poprzez zmianę przepisów czy zmianę rodzaju diety, tak aby była przyjemna i skrojona na Twoją miarę. Jeśli jednak chciałbyś dostosować dietę do parametrów, które nie są określone w Twoim pakiecie skontaktuj się z nami.

Pytanie 5

Jak stosować dietę?

Odpowiedź

Aby osiągnąć wymarzony efekt w postaci redukcji wagi, jak również odżywiać się zdrowo i zadbać o odpowiednie samopoczucie musisz uwzględnić kilka ważnych zasad:
- Wypijaj minimum 1,5-2 l wody dziennie. Nasza aplikacja pozwoli Ci kontrolować ten parametr! Poza wodą zalecamy herbaty ziołowe oraz owocowe, jednak jeśli masz ochotę na kawę zwróć uwagę na jej ilość i staraj się ją ograniczać.
- Spożywaj posiłki regularnie, najlepiej co 3 godziny, a ostatni posiłek 2 godziny przed snem. Nasza aplikacja przypomni Ci o kolejnym posiłku! Jeśli z jakichś powodów nie możesz spożyć odpowiednego posiłku to zamień ich kolejność, jednak staraj się aby bilans kaloryczny w danym dniu był zgodny.
- Kaloryczność diety została dobrana z uwzględnieniem deklarowanej aktywności ruchowej. Pamiętaj aby ćwiczyć systematycznie, jeśli jednak nie uprawiasz sportu staraj się włączyć umiarkowaną aktywność w postaci spacerów czy lekkich ćwiczeń. Twój organizm tego właśnie potrzebuje!
- Ogranicz sól lub stosują tą niskosodową, himalajską! Są znacznie zdrowsze! W wielu przepisach nie uwzględniamy soli i pieprzu. Zostawiamy to Twoim kubkom smakowym! I zachęcamy do wykorzystania ziół i przypraw.
- Produkty waż przed obróbką czyli przed gotowaniem, obieraniem. Pamiętaj o zamiennikach. Jeśli nie masz pod ręką owocu określonego w przepisie sięgnij po kolejny. W miarę przygotowywania diety staraj się zużywać produkty do końca, wykorzystując określony przepis po raz kolejny. Dzięki temu możesz sporo zaoszczędzić.
- W przypadku alergii pokarmowych możesz dobrać odpowiednią dietę według swoich potrzeb. W ofercie posiadamy dietę bezglutenową, beznabiałową oraz dietę z eliminacją strączków. Poza tym możesz wyeliminować określone produkty z diety takie jak grzyby, orzechy i inne.  

Zadaj pytanie

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Wyślij je do nas, odpowiemy na nie tak szybko, jak to możliwe.
Zadawanie pytań dostępne dla zalogowanych użytkowników.